COSMEETING – Podsumowanie

940

15 stycznia 2020 roku, Centrum Transferu Technologii CITTRU, zorganizowało spotkanie managerów Branży Kosmetycznej oraz Naukowców Uniwersytetu Jagiellońskiego, wykonujących i oferujących badania w tym sektorze.

W pierwszym panelu zaprezentowano mikrobiologiczne i fizykochemiczne metody analiz oraz techniki badań z zakresu biochemii molekularnej, wraz ze stosowaną aparaturą.

Następnie głos zabrali przedstawiciele rynku komercyjnego: Jagiellońskie Centrum Innowacji, Dottore Cosmeceutici, Inglot, dr Irena Eris.

Poza prezentacją samej oferty, był to czas intensywnej dyskusji o korzyściach, szansach i trudnościach ze współpracy Science2Business. W ostatnim panelu pokazano gotowe technologie stworzone w pracowniach UJ.

Spotkanie było okazją do dyskusji, zarówno podczas paneli, ale również podczas specjalnego czasu przeznaczonego na networking.

Wnioski z wydarzenia nasuwają się same – zapotrzebowanie na rynku na ekspertyzy, jakie wykonują Naukowcy dysponujący unikalną wiedzą przy użyciu unikalnej aparatury jest duże i będzie wzrastać.

W anonimowej ankiecie ewaluacyjnej uczestnicy wysoko ocenili spotkanie i możliwości, jakie przyniosły rozmowy.

Żródło: Materiał własny CITTRU

Zajrzyj na BLOG Klastra!

Poprzedni artykułSukces Roku w Ochronie Zdrowia 2019
Następny artykułPrzegląd najnowszych zmian w prawie w branży Life Science & Healthcare