Wspieramy projekty przyszłości! Zapraszamy na 8. Forum Inteligentnego Rozwoju.

855
Źródło: https://irforum.pl/

Tuż na początku 2023 roku mamy przyjemność ponownie zaprosić was do udziału w ósmej już edycji Forum Inteligentnego Rozwoju. Wydarzenie odbędzie się w dniach 19-20 października 2023 r. w Uniejowie.

Forum poświęcone jest innowacjom i nowatorskim inwestycjom, które w niedalekiej przyszłości przełożą się na inteligentny rozwój gospodarki i życia ludzi. W wydarzeniu co roku bierze udział kilkuset branżowych Liderów Inteligentnego Rozwoju w swoich dziedzinach. Są to przedsiębiorcy i naukowcy, a także samorządowcy i przedstawiciele administracji publicznej, wspierający inteligentny i zrównoważony rozwój.

FIR promuje to, co najważniejsze – obiecujące szanse na dobrą przyszłość, czyli badania naukowe, innowacje technologiczne i społeczne, projekty rozwojowe, badania przemysłowe i cenne inicjatywy samorządowe – a także ich autorów – innowatorów z różnych branż gospodarki i dziedzin nauki – osób inspirujących, szukających szans dla rozwoju własnej działalności także we współpracy międzybranżowej, pozabadawczej.

Co roku wiodącym tematem są priorytetowe wyzwania innowatorów związane z transferem wiedzy z sektora nauki do gospodarki i życia społecznego oraz z pomyślnym wprowadzeniem na rynek nowych lub ulepszonych usług i produktów. Wydarzenie to, oraz związana z nim Polska Nagroda Inteligentnego Rozwoju, Nagroda Naukowiec Przyszłości oraz Marka Przyszłości cieszy się wysokim prestiżem w środowisku naukowym, biznesowym i samorządowym.

Forum to również uznana i ceniona platforma kontaktów dla branżowych liderów w zakresie nowatorskich inwestycji – dlatego też przy tworzeniu programu reagujemy na bieżące, najbardziej priorytetowe zagadnienia związane z rozwojem w oparciu o innowacje i najważniejsze inwestycje z punktu widzenia podnoszenia standardu życia ludzi. Tak będzie również i w tym, z wielu względów wyjątkowym roku.

Inicjatorem i głównym Organizatorem jest Centrum Inteligentnego Rozwoju we współpracy z Miastem i Gminą Uniejów oraz Fundacją Forum Inteligentnego Rozwoju. Patronem wydarzenia jest Klaster LifeScience Kraków. Szczegółowe informacje oraz rejestracja dostępne na stronie www.irforum.pl.

Poprzedni artykułStartupy z szansą na zaistnienie w USA! NCBR gwarantuje proste zgłoszenie, pokrycie kosztów
i wsparcie mentorskie
Następny artykułIoT i sieci neuronowe w medycynie