ODWOŁANE! – Dzień otwarty Uniwersytetu Rolniczego

401

Uwaga! Dzień Otwarty (13 marca) został ODWOŁANY!
Z powodu zagrożenia rozprzestrzeniającym się w Europie wirusem SARS-CoV-2 decyzją władz rektorskich odwołane zostało wydarzenie Dzień Otwarty, które planowo miało się odbyć 13 marca


Źródło: Faceobook – Uniwersytet Rolniczy w Krakowie

Podczas części ogólnej, w auli Centrum Kongresowego (al. 29 Listopada 46) zaprezentowana zostanie oferta dydaktyczna Uczelni. Prezentacje urozmaicone będą występami uczelnianych zespołów artystycznych – Zespołu Sygnalistów Myśliwskich „Hagard”, Studenckiego Zespołu Góralskiego „Skalni” oraz Chóru Uniwersytetu Rolniczego. Równocześnie będzie można zwiedzać stoiska wydziałowe, które mieścić się będą w holu budynku Wydziału Leśnego (również przy al. 29 Listopada 46). Dodatkowo Organizatorzy zaplanowali zwiedzanie uczelnianej hali sportowej oraz domów studenckich.

Poza częścią ogólną na poszczególnych Wydziałach odbywać się będą specjalnie na tę okazję przygotowane wykłady i warsztaty, a w tym roku również wystawa malarstwa dr inż. arch. Tatiany Tokarczuk-Błażusiak. Chętni wysłuchają prelekcji m.in. na temat biogospodarki i jej znaczenia dla zrównoważonego rozwoju obszarów wiejskich, historii pieniądza, roli zieleni miejskiej w warunkach zmieniającego się klimatu, sposobów porozumiewania się zwierząt i wielu innych. Młodzież weźmie udział w wielu warsztatach m.in. z oznaczania witaminy C w owocach i warzywach, czy rozpoznawania zapachów. Dla chętnych zaplanowano również porady żywieniowe. Na warsztaty i dodatkowe atrakcje na Wydziałach obowiązuje wcześniejsza rejestracja.

Lista warsztatów i wykładów

Program ramowy dnia otwartego

Dodatkowe informacje będą publikowane na bieżąco na stronie uczelni:

urk.edu.pl/

Źródło: Materiał własny Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie

Sprawdź WYDARZENIA w branży

Zajrzyj na BLOG Klastra!