Platforma współpracy LSOS – jak korzystać?

1132

Wydarzenie Life Science Open Space Online Week 2020 odbywało się w całości online, na platformie B2Match. Udział w LSOS wymagał rejestracji, dzięki której w dalszym ciągu wszyscy uczestnicy wydarzenia mają możliwość nawiązywania między sobą bezpośrednich kontaktów oraz modyfikowania swojego profilu i oferty. Osoby, które nie brały udziału w wydarzeniu również mogą wejść na platformę B2Match i zapoznać się z listą uczestników oraz przeglądać oferty współpracy.

Na naszej stronie internetowej w zakładce Platforma współpracy, widoczne jest 8 zakładek tematycznych, które pokazują ścieżki tematyczne LSOS: Digital Health, Health Technologies, Healthy food, Bioeconomy, COVID-19, LifeScience Business Development, Career in Life Science, StartUp Scena.

W każdej ścieżce tematycznej dostępne są abstrakty wygłoszonych prezentacji wraz z danymi kontaktowymi Prelegentów. Link „Nawiąż kontakt” dostępny przy nazwisku Autora przekierowuje do serwisu B2Match, gdzie znajduje się szczegółowy opis profilu Prelegenta. Aby skontaktować się z Prelegentem należy zalogować się w platformie B2Match (możliwość kontaktu jest dostępna wyłącznie dla uczestników LSOS Online Week, którzy w trakcie wydarzenia zarejestrowali się na platformie B2Match):

Logowanie do platformy B2Match

Po zalogowaniu się, przy profilach uczestników pojawi się przycisk Send message umożliwiający rozpoczęcie konwersacji z wybraną osobą. Przez cały czas istnieje możliwość uzupełnienia / modyfikacji swoich własnych profili oraz dodawania / modyfikowania ofert współpracy za pomocą zakładki Marketplace.

Platforma B2Match umożliwia każdemu zapoznanie się z pełną listą uczestników LSOS Online Week 2020 poprzez zakładkę Participants oraz przeglądanie i dodawanie ofert współpracy za pomocą zakładki Marketplace.

Marketplace – Platforma B2Match – LSOS Online Week 2020

Nagrania wszystkich Sesji Tematycznych LSOS Online Week 2020 dostępne są na naszym kanale YouTube:

Poprzedni artykułLife Science Open Space – Online Week’20 – podsumowanie
Następny artykułLaboratorium mikrobiologiczne Jagiellońskiego Centrum Innowacji