Sztuczna inteligencja w sektorze medycznym – dołącz do programu szkoleniowego HelloAI RIS

361

Sztuczna inteligencja zajmuje centralne miejsce pośród inicjatyw związanych z sektorem Digital Health. Jedną z takich inicjatyw jest program HelloAI RIS, którego celem jest promocja szerokiego zastosowania AI w sektorze opieki zdrowotnej. Studenci, przedsiębiorcy oraz pracownicy służby zdrowia będą mieli szansę zgłębić ten temat podczas 10-tygodniowego szkolenia online.

HelloAI to 10 tygodniowy, kompleksowy kurs online, którego tematyka skupiona jest wokoł najistotniejszych kwestii związanych z zastosowaniem sztucznej inteligencji w sektorze opieki zdrowotnej. Szkolenie obejmuje dwa poziomy zaawansowania:

  • HelloAI Professional RIS
    Skierowany do pracowników służby zdrowia oraz menedżerów IT, którzy chcą poznać narzędzia związane z wdrożeniem i wykorzystaniem sztucznej inteligencji w opiece zdrowotnej.
  • Hello AI Advanced RIS
    Przygotowany z myślą o studentach i osobach rozpoczynających karierę zawodową w sektorze opieki zdrowotnej, zainteresowanych wdrożeniem i korzyściami wynikającymi z zastosowania sztucznej inteligencji.

Szkolenia odbędą się na dedykowanej platformie online. Informacje związane z kosztem udziału oraz możliwością uzyskania stypendium dostępne są w serwisie www.helloaionline.com/conditions

Od 2018 roku w programie HelloAI wzięło udział ponad 2000 zadowolonych uczestników. Podczas szkolenia eksperci i liderzy branży Digital Health wyjaśnią istotę sztucznej inteligencji i przekażą sprawdzoną wiedzą z zakresu sektora cyfrowego zdrowia. Szczegółowe informacje na temat kursów dostępne na stronie www.hvl.thinkific.com

Szkolenie skierowane jest m.in. do studentów, naukowców i specjalistów z zakresu nauk medycznych, inżynieryjnych i biznesowych, którzy są zainteresowani odkrywaniem innowacyjnych rozwiązań zastosowania sztucznej inteligencji przyczyniających się do usprawnienia opieki zdrowotnej.


Uczestnicy szkolenia, którzy dokonają rejestracji przed 30 czerwca wezmą udział w specjalnym spotkaniu online z ekspertami w AI! Skorzystaj z możliwości zadawania pytań i dyskusji na żywo podczas HelloAI Basic&Advanced w dniu 30 czerwca br.
Poznaj najlepszych specjalistów z sektora Digital Health i odkryj najbardziej istotne aspekty sztucznej inteligencji w opiece zdrowotnej.

Spotkanie poprowadzą:

Więcej informacji o programie HelloAI na stronie www.helloaionline.com

Poprzedni artykuł5 tematów dla SIG Dotacje – będziemy je zgłębiać już od września!
Następny artykułZachowaj lato w słoiku!