Personal Branding – czyli jak Cię widzą tak Cię piszą

1029

Już w najbliższy poniedziałek zapraszamy na kolejne z cyklu szkoleń w ramach LifeScience Business Academy. Tym razem porozmawiamy o Personal Branding wskazując wam najlepsze praktyki związane z budowaniem własnej marki.

Personal branding polega na budowaniu własnej marki, poprzez zarządzanie swoim wizerunkiem. Wszystkie działania muszą być przemyślane i w pełni świadome. Budując markę osobistą, stworzysz całą historię wokół swojej marki, a ludzie zyskają szersze spojrzenie na Twoją osobę.

Warsztaty z Personal Branding już 10 października o godzinie 10:00.
Bezpłatnie & Online. Zarejestruj swój udział!

Nadchodzące spotkanie pomoże w zbudowaniu świadomości, że każdy z nas ma markę osobistą, ale nie każdy z nas buduje ją świadomie oraz pokaże praktyczne wskazówki w budowaniu swojej marki, którą uczestnicy wykorzystają na co dzień w swoim biznesie.

W trakcie warsztatu uczestnicy:

 • zdobędą umiejętność scharakteryzowania, wyszukiwania i oceny marek osobistych 
 • zrozumieją swoje “Ja” – jako markę osobistą, świadome podejście 
 • nauczą się jak audytować swoją markę osobistą 
 • nauczą się określać swoją grupę docelową i kluczowe komunikaty 
 • dowiedzą się jaki wpływ ma wykorzystanie psychologii na co dzień w budowaniu marki

Szkolenie jest dla Ciebie jeśli: 

 • Chcesz poznać tajniki personal branding’u
 • Chcesz dowiedzieć się jak zbudować swoją markę krok po kroku
 • Chcesz poznać narzędzia niezbędne do budowania marki osobistej oraz kanały komunikacji

Szkolenie poprowadzi:

Anna Ledwoń – Co-founder & Creative, Director w agencji More Bananas oraz co-founder i główna organizatorka CRASH Mondays. Product marketing manager w startupie alloweat.

Ewangelizatorka strategii marketingowych i komunikacyjnych. Zafascynowana człowiekiem i jego emocjami oraz psychologicznym podejściem do marketingu. Trenerka – głównie w zakresie mediów społecznościowych, digital marketingu, strategii i customer experience. Z marketingiem związana od 11 lat, od 6 lat szkoli i prowadzi warsztaty. Na sali szkoleniowej – fizycznej jak i wirtualnej spędziła już ponad 2000 godzin. Była trenerka w agencji Socjomania, gdzie szkoliła z mediów społecznościowych, obecnie trenerka w IAB Polska. Współautorka kilku kursów e-learningowych.

Skorzystaj z wiedzy i doświadczenia naszego Eksperta, wykorzystaj możliwość bezpośredniego zadawania pytań!

 • CO:  Personal Branding – czyli jak Cię widzą tak Cię piszą (2/5)
 • KIEDY:  10 października 2022, 10:00 – 14:00 
 • GDZIE:  online  
 • KOSZT:  bezpłatnie  

Zapisy już otwarte – weź udział w pełnym cyklu. Ilość miejsc ograniczona!
29.09 – 10.11.2022, Online, Bezpłatnie

LifeScience Business Academy prowadzona jest w całości online. Zachęcamy do udziału we wszystkich wydarzeniach, które składają się na spójny program szkoleniowy. Na wszystkie warsztaty dostępny jest ten sam formularz rejestracyjny. Wystarczy zarejestrować się raz. Wydarzenie jest bezpłatne.

Zadanie publiczne pn. Cykl warsztatów „LifeScience Business Academy”, finansowane ze środków Województwa Małopolskiego pochodzących z obszaru „Działalność wspomagająca rozwój gospodarczy, w tym rozwój przedsiębiorczości” p.n. „Małopolska – tu technologia staje się biznesem”.

Poprzedni artykułPoznaj ekspertów od sztucznej inteligencji podczas HelloAI Virtual Cocktail Hour oraz HelloAI Professional Live Session
Następny artykułUJ i CITTRU – To tu powstają innowacje w Małopolsce