DIA Global 2021 – współpraca bez granic

499

Data i miejsce wydarzenia: 27 czerwca – 1 lipca 2021, online

Masz firmę z sektora MŚP z siedzibą w Małopolsce? Prowadzisz działalność innowacyjną? Skorzystaj z dofinansowania kosztów udziału w targach DIA Global 2021! Dowiedz się więcej.

DIA Global to wydarzenie łączące  specjalistów w dziedzinie nauk przyrodniczych, którzy  spotykają się i rozwiązują problemy związane z opieką zdrowotną. Kierując się celem i skupiając się na przyszłości zdrowia, interesariusze, którzy gromadzą się na tym corocznym wydarzeniu, rozwijają naukę i technologię pod kątem wpływu na zdrowie publiczne – dziś i dla przyszłych pokoleń – dostarczając lekarstw, terapii, odkryć i przełomów. Ich  praca wpływa na opiekę zdrowotną i poprawia życie.

Zapraszamy do udziału we współpracy bez granic, która kształtuje branżę. Wspierane pomysłami tysięcy uczestników globalne doroczne spotkanie DIA 2021 zgromadzi pacjentów, przemysł, organy regulacyjne i środowisko akademickie z ponad 50 krajów.

DIA Global to skrzyżowanie nauki, opieki zdrowotnej i regulacji prawnych.

Dzięki kilkunastu ścieżkom edukacyjnym, wielu sposobom uczenia się, możliwościom dalszej edukacji i światowej klasy hali wystawienniczej, dołączając do tego wydarzenia, odegrasz kluczową rolę w budowaniu ram przyszłości – nawiązywaniu kontaktów, zdobywaniu umiejętności i postępie  naukowym w celu poprawy zdrowia na świecie.

Chcesz wziąć udział w DIA Global 2021? Mamy dla Ciebie dofinansowanie!

W ramach projektu ProBio Małopolska 2.0. wspieramy firmy sektora MŚP, mające swoją siedzibę w Małopolsce oraz prowadzące działalność innowacyjną.


Informacje oraz warunki udziału znajdziesz na naszej stronie.
Dołącz do projektu! Skontaktuj się, omówimy szczegóły!
Osoba kontaktowa: Beata Osolińska, bosolinska@lifescience.pl, tel. 512 073 207 

Poprzedni artykułPoznaj strategię transformacji cyrkularnej dla Krakowa, Lublina i Gdańska – raporty z projektu „CIRCULAR CITIES PROGRAM POLAND”
Następny artykułHIMSS21 & Health 2.0 European Health Conference – innowacje w dziedzinie technologii zdrowotnych