Kampus Zdrowia (konsultacje społeczne) & podsumowanie LSOS – SPOTKANIE PRZY ŚNIADANIU

165

Jak co tydzień, w piątek, 27 listopada, o 9:00 rano, zapraszamy na Spotkanie przy Śniadaniu. Poruszymy temat Kampusu Zdrowia (konsultacje społeczne) & podsumujemy LSOS Online Week.

Trwają konsultacje społeczne obszaru „Wesoła – rejon ulicy Kopernika”. Klaster LifeScience Kraków wystąpił w ubiegłym roku z propozycją i założeniami dotyczącymi stworzenia w tym miejscu „Kampusu Zdrowia”, dedykowanego współpracy i rozwojowi wiedzy oraz jej zastosowań dla podnoszenia Zdrowia i Jakości Życia społeczeństwa. Koncepcja ta została przesłana do Bazy Projektów Regionalnych w Ministerstwie Rozwoju.

Proces konsultacji ma na celu zasięgnięcie opinii mieszkańców Krakowa. Zapewne warto podjąć wysiłek i przedstawić i poprzeć takie propozycje, z których będziemy mogli wspólnie korzystać, jako środowisko nastawione na współpracę.

Na Śniadaniu powiemy o szczegółach tego działania oraz o samej koncepcji przedstawionej przez Klaster LifeScience Kraków. Informacje nt. celów i procesu konsultacji przedstawione są na stronie http://www.konsultacjewesola.pl/aktualnosci/

Drugi temat to kończący się właśnie tydzień z Life Science Open Space. Podsumujemy go “na gorąco”.

Zapraszamy do udziału i podzielenia się uwagami!

Temat: Kampus Zdrowia (konsultacje społeczne) & podsumowanie LSOS
Data: Piątek, 27 Listopada 2020, godz. 9:00 – 10:00
Miejsce: Online – wejście via link

Do zobaczenia przy kawie!