Meet Up Food Supplement Ingredients – konferencja biznesowo-naukowa

327

PK Components i Instytut Nauk o Żywności SGGW w Warszawie zapraszają na jedno z najważniejszych wydarzeń w branży suplementów diety 2019 roku: MeetUp Food Supplement Ingredients Business & Science.

Data:
29 października 2019
8:30 – 16:00

Miejsce:
Warszawa, Instytut Nauk o Żywności SGGW
budynek 32, aula 1

Konferencja jest adresowana do: producentów i dystrybutorów suplementów diety; firm z otoczenia branży; firm, które planują rozpocząć taką działalność, a w szczególności do osób zajmujących się projektowaniem, doborem składników (pracownicy i menadżerowie działów R&D, zakupów, jakości, marketingu), kadry naukowo-badawczej oraz przedstawicieli organów administracji sanitarnej i wszystkich osób zainteresowanych tematyką suplementacji.

Podczas wydarzenia zostaną poruszone najważniejsze zagadnienia związane z innowacyjnymi składnikami suplementów diety w odniesieniu do rosnących potrzeb i oczekiwań konsumentów.

Odpowiedzialna produkcja suplementów diety: wyzwanie dla całej branży!

Celem konferencji jest udowodnienie, że tylko ścisła współpraca biznesu z nauką przynosi wymierne korzyści tak dla producentów, jak i dla konsumentów.

MeetUp Food Supplement Ingredients to gwarancja najwyższego poziomu merytorycznego wykładów i paneli dyskusyjnych, współtworzonych przez wybitnych naukowców oraz ekspertów branży suplementów diety. W jednym miejscu stworzy się przestrzeń do zdobycia cennej wiedzy i nawiązania relacji o charakterze biznesowym.

Konferencja MeetUp Food Supplement Ingredients ma służyć wymianie doświadczeń i tym samym podniesieniu atrakcyjności oraz efektywności suplementów diety oferowanych na polskim rynku. To niepowtarzalna okazja, aby spotkać się i porozmawiać z ekspertami, którzy dzielą się swoją wiedzą na temat doboru właściwych i innowacyjnych surowców do produkcji suplementów.

Dlaczego warto wziąć udział w konferencji?

  • Sesje wykładowe prowadzone przez wybitnych naukowców, ekspertów branży suplementów diety oraz cenionych praktyków
  • Ekspercka analiza konkretnych problemów branży, w tym indywidualnie zgłoszonych przez Gości wydarzenia
  • Idea networkingu, czyli możliwość nawiązania bezpośredniej relacji z prelegentami i zaproszonymi autorytetami oraz przedstawicielami firm z branży suplementów diety
  • Obszerny zestaw materiałów merytorycznych dla każdego Gościa wydarzenia
  • 7 godzin inspirujących wykładów
  • 100% praktycznej wiedzy do wykorzystania od zaraz

Zajrzyj na BLOG Klastra!

Dołącz do #LSOS19