Technologie medyczne na wirtualnych targach #MedtecLIVE & SUMMIT 2021

457

Data i miejsce wydarzenia: 20 – 22 kwietnia 2021, Online

Masz firmę z sektora MŚP z siedzibą w Małopolsce? Prowadzisz działalność innowacyjną? Skorzystaj z dofinansowania kosztów udziału w targach MedtecLIVE & Medtec Summit 2021! Dowiedz się więcej.

Druga wirtualna edycja MedtecLIVE & Medtec Summit 2021, odbywająca się w dniach 20 – 22 kwietnia 2021, to 3 dniowe wydarzenie dedykowane podmiotom związanym z branżą MedTech.

To miejsce spotkań przedsiębiorców, najlepszych konstruktorów, projektantów oraz innych twórców technologii medycznych i przedstawicieli instytucji badawczych z całej Europy.

Obecnie rynek MedTech rośnie w bardzo szybkim tempie, proponowane są nowoczesne urządzenia diagnostyczne, rozwija się telemedycyna, następuje poprawa jakości leczenia i diagnostyki oraz poziom opieki nad pacjentami. O tym co nowego dowiesz się na MedtecLIVE & Summit 2021. Kontakty, wiedza, innowacje i rozwiązania – wszystko w jednym miejscu. Stań się częścią tego wydarzenia!

Skorzystaj z możliwości zaprezentowania swojej firmy i nawiązania nowych kontaktów za pomocą intuicyjnego systemu partneringowego, sugerującego nawiązanie kontaktów z podmiotami najlepiej odpowiadającymi Twoim wymaganiom i zainteresowaniom.

Przewiduje się, że w drugiej, wirtualnej edycji MedtecLIVE & SUMMIT weźmie udział nawet ponad 3000 uczestników z całego świata. Czy będziesz jednym z nich?

Celem MedtecLIVE jest również stworzenie miejsca dla młodych talentów, początkujących przedsiębiorców i startupów: studenci i młodzi profesjonaliści mogą zgłaszać swoje prace dyplomowe do Konkursu Młodych Talentów a młode firmy wziąć udział w konkursie dla Startupów.

Chcesz wziąć udział w MedtecLIVE & Medtec Summit 2021? Mamy dla Ciebie dofinansowanie!

W ramach projektu ProBio Małopolska 2.0. wspieramy firmy sektora MŚP, mające swoją siedzibę w Małopolsce oraz prowadzące działalność innowacyjną.


Informacje oraz warunki udziału znajdziesz na naszej stronie.
Dołącz do projektu! Skontaktuj się, omówimy szczegóły!
Osoba kontaktowa: Beata Osolińska, bosolinska@lifescience.pl, tel. 512 073 207