#VitaFoods Europe 2021 – suplementy diety i żywność funkcjonalna

2650

VitaFoods Europe 2021 to wydarzenie branżowe, na którym co roku spotykają się przedstawiciele globalnego rynku nutraceutyków a w tym m.in.: wiodący producenci i dystrybutorzy  suplementów diety i żywności funkcjonalnej, hurtownicy, dostawcy, importerzy, eksporterzy, specjaliści ds. brandingu i marketingu oraz inni usługodawcy związani z branżą. 

Data i miejsce wydarzenia hybrydowego: online: 4-8 październik, stacjonarnie 5 – 7 października 2021, Genewa, Szwajcaria

Dla firm MŚP z Małopolski mamy wysokie dofinansowanie na udział w branżowych wydarzeniach międzynarodowych! Dowiedz się więcej.

Targi umożliwiają poznanie najnowszych trendów rynkowych, rozwiązań i technik pozwalających na odpowiedź na zapotrzebowania konsumentów oraz zapewnienie przewagi konkurencyjnej dla swoich produktów.

W tym roku VitaFoods Europe to również nowoczesna platforma online do nawiązywania kontaktów, budowania długoterminowej współpracy oraz spotkań z ekspertami i potencjalnymi partnerami biznesowymi.

Oczekuje się, że tegoroczne targi przyciągną ponad 25 000 odwiedzających poszukujących nowych możliwości dystrybucji w zakresie składników i surowców, produktów markowych i gotowych, produkcji kontraktowej i marek własnych oraz usług i wyposażenia. Planowane są 4 powierzchnie wystawiennicze dla reprezentantów kluczowych sektorów branży nutraceutycznej: składniki i surowce, usługi, sprzęt oraz produkty gotowe.

Udział w VitaFoods pozwoli na osiągnięcie wielu korzyści takich jak:

  • pozyskanie nowych źródeł składników, surowców, usług oraz żywności funkcjonalnej, 
  • poznanie nowoczesnych rozwiązań produktowych,
  • spotkanie ponad 1000 globalnych dostawców
  • poszerzenie sieci partnerów z branży
  • możliwość poznania najnowszych trendów
  • możliwość zasięgnięcia opinii ekspertów

Zarejestruj się już dzisiaj, aby być na bieżąco z informacjami: rejestracja na VitaFoods Europe 2021.

Chcesz wziąć udział w VitaFoods Asia? Mamy dla Ciebie dofinansowanie!

W ramach projektu ProBio Małopolska 2.0. wspieramy firmy sektora MŚP, mające swoją siedzibę w Małopolsce oraz prowadzące działalność innowacyjną.


Chcesz wiedzieć więcej? Dołącz do projektu! Skontaktuj się z nami, omówimy szczegóły!
Osoba kontaktowa: Beata Osolińska, bosolinska@lifescience.pl, tel. 512 073 207 

Poprzedni artykułPoznaj Partnera Miesiąca: Trener Nauki Dr Justyna Małkuch-Świtalska
Następny artykułClinical Biomarkers & World CDx Europe Summit