#LSOS19 – dołącz do wydarzenia i daj się poznać!

268

Printed Health
MedTech
Innowacyjny Szpital
Telemedycyna i Teleopieka
Badania nad rozwojem leków
Biogospodarka
Zdrowa żywność i żywienie
Aktywne i zdrowe życie
Innowacje społeczne
Uroda i styl życia
Zdrowy dom i biuro
Tematy, które brzmią znajomo?

A co Ty robisz dla zdrowia i jakości życia? Przyjdź i daj się poznać!

Weź udział w

Life Science Open Space 2019

Dlaczego warto tu być?

#LSOS19 to międzynarodowe forum współpracy, pomysłów i szans, w którym biorą udział wyłącznie osoby otwarte i nastawione na wspólne działania w szeroko rozumianym obszarze biotechnologii i zdrowia. To przestrzeń gdzie nauka i innowacja spotyka się z biznesem i kapitałem.

Impreza adresowana jest do osób szukających możliwości i partnerów do rozwoju innowacyjnych, często interdyscyplinarnych przedsięwzięć. Uczestnikami są ludzie nauki, biznesu i opieki zdrowotnej, jak również sektora organizacji społecznych i władz.

#LSOS19 to cztery korzyści:
WSPÓŁPRACA, INSPIRACJE, PARTNERING i WYSTAWA

WSPÓŁPRACA: Ponad 100 ofert współpracy – krótkich prezentacji potrzeb i możliwości. 11 ścieżek tematycznych (w sektorach żywność, medycyna, uroda, biogospodarka) oraz 4 sesje specjalne: Digital Health – Centrum Zindywidualizowanej Medycyny Obliczeniowej, Start-Up Scena, Kariera, Business Development.


INSPIRACJE: Wieczór atrakcji: podsumowanie i nagrody, spotkanie z Inspiratorami – osobami, które ze sceny opowiedzą jak robią niezwykłe rzeczy i jaka jest ich definicja sukcesu, a także wino, taniec i muzyka jako terapia – tango argentyńskie, czyli szczypta Buenos Aires w Krakowie!


PARTNERING: Spotkania 1:1 z potencjalnymi partnerami w celu przedstawienia i omówienia oferty, pomysłu lub potrzeby w bezpiecznym i przyjaznym otoczeniu. Najlepsza okazja na poznanie właściwych ludzi i znalezienie cennego partnera biznesowego i naukowego.


WYSTAWA: Przestrzeń dla prezentacji produktów i usług na stoiskach firmowych i projektowych ulokowanych w samym centrum wydarzenia. Efektywny sposób poznania pełnej oferty, projektu, produktu.


Dowiedz się więcej i dołącz do nas!

www.LSOS.info

Technologie i produkty dla Zdrowia i Jakości Życia.
Nauka, biznes i innowacje w jednym miejscu, w jednym czasie.

Zapisz się