#ArabHealth 2022 w Dubaju – skorzystaj z dofinansowania!

2319
Źródło: https://leaphr-lifesciences-europe.com/

Platforma online: 05 stycznia – 28 luty, 2022

Stacjonarnie: 24 – 27 stycznia 2022, Dubai World Trade Centre

Arab Health w Dubaju (ZEA) to jedne z najważniejszych na świecie a zarazem największe na Bliskim Wschodzie targi poświęcone produktom i usługom z branży medycznej. Impreza gromadzi tysiące wystawców z kilkudziesięciu krajów i daje możliwość prezentacji najnowszych technologii medycznych, sprzętu diagnostycznego i laboratoryjnego, rozwiązań IT dla branży zdrowotnej i wiele innych.

Arab Health 2022 zaprezentuje niezrównaną gamę produktów i usług zdrowotnych prezentowanych przez ponad 3000 wystawców z całego świata. Zakłada się, że tegoroczna edycja zgromadzi ponad 56 000 pracowników służby zdrowia, którzy będą się uczyć, nawiązywać kontakty i handlować. Ponadto uczestnicy, którzy chcą odkrywać i pozyskiwać nowe produkty oraz kontaktować się z dostawcami, mogą zalogować się online, aby wstępnie zaplanować swoje spotkania osobiście.

Nie czekaj! Dołącz do Arab Health w Dubai World Trade Center w styczniu tego roku, aby tworzyć znaczące kontakty i wspierać innowacje w opiece zdrowotnej.

Interesuje Cię udział w Arab Health w Dubaju? Zgłoś się do nas po dofinansowanie!

W ramach projektu ProBio Małopolska 2.0. wspieramy firmy sektora MŚP, mające swoją siedzibę w Małopolsce oraz prowadzące działalność innowacyjną.

Informacje oraz warunki udziału znajdziesz na naszej stronie. Dołącz do projektu! Skontaktuj się, omówimy szczegóły! Osoba kontaktowa: Beata Osolińska, bosolinska@lifescience.pl, tel. 512 073 207 


Poprzedni artykułDziałasz w branży Healthy Food? Pozyskaj Partnerów z Belgii, Niemiec i Polski.
Następny artykułLife Science Open Space 2021 dobiegł końca! Dziękujemy za Wasz udział!