Jak znaleźć talenty branży life science? – dowiesz się na LEAP HR w Amsterdamie!

1577
Źródło: https://leaphr-lifesciences-europe.com/

Kiedy i gdzie: 21-23.02.2022, Amsterdam

Udział w wydarzeniu  to najlepsza okazja, aby odkryć zupełnie nowe myślenie HR, które pozwoli Ci poradzić sobie z ciągłym niedoborem talentów i stworzyć zróżnicowane strategie dotyczące ludzi i programy organizacyjne, których potrzebujesz, aby prosperować w środowisku nauk przyrodniczych.

Poznaj ponad 150 liderów HR w dziedzinie nauk przyrodniczych  i dowiedz się jak organizacje biofarmaceutyczne każdej wielkości prosperują w nowych hybrydowych modelach pracy – zainspiruj się i zmień swoje podejście!

Liderzy HR są zgodni, że  w obecnych czasach potrzebna jest okazja do wspólnego przemyślenia, ponownego wyobrażenia i ponownego wymyślenia praktyki HR w naukach przyrodniczych, aby zapewnić jej dopasowanie do celu oraz pomoc w dostarczeniu innowacji, współpracy i integracji dla talentów biofarmaceutycznych.

Interesuje Cię udział w LEAP HR: Life Sciences?
Zgłoś się do nas po dofinansowanie!

W ramach projektu ProBio Małopolska 2.0. wspieramy firmy sektora MŚP, mające swoją siedzibę w Małopolsce oraz prowadzące działalność innowacyjną.

Informacje oraz warunki udziału znajdziesz na naszej stronie. Dołącz do projektu! Skontaktuj się, omówimy szczegóły! Osoba kontaktowa: Beata Osolińska, bosolinska@lifescience.pl, tel. 512 073 207 


Poprzedni artykułZakończyliśmy drugą edycje programu Akademia LifeScience StartUp – Dziękujemy za wasz udział!
Następny artykułDziałasz w branży biotechnologicznej? Pozyskaj nowego Partnera!