Klaster LifeScience Kraków Patronem Festiwalu Nauki i Techniki

313
Źródło: Adobe Stock, autor: Ilike

Pod koniec września br. zapraszamy do udziału w wydarzeniu naukowo edukacyjnym jakim będzie Festiwal Nauki i Techniki w Tarnowie. Wydarzenie te Klaster LifeScience Kraków objął swoim patronatem.

Festiwal Nauk i Techniki to trzydniowe wydarzenie z mnogą ilością imprez towarzyszących, których tematyka dotyczyć będzie popularyzacji nauki i jej osiągnięć również pośród najmłodszych. Istotną częścią wydarzenia będzie m.in. Forum Inteligentnych Specjalizacji, którego idea skupi się wokół tematu i promocji Inteligentnych Specjalizacji Województwa Małopolskiego w szczególności na zagadnieniach związanych z sektorem Life Science oraz współpracy na linii biznes – nauka.

Organizatorzy planują również liczne aktywności mające miejsce w Tarnowskim Parku DoświadczeńPasażu Odkryć, w którym uczestnicy będą mogli poznać historię i ewolucję wynalazków oraz pomysłów wybitnych mieszkańców Tarnowa m.in.: Jana Szczepanika, Karola Olszewskiego, Jana „Dagarama” Głuszaka oraz ks. prof. Michała Hellera.

Tarnowski Festiwal Nauki i Techniki odbędzie się w dniach 30 września do 2 Października 2022 w Tarnowie. Szczegółowe informacje oraz plan imprezy już wkrótce!

Organizatorem wydarzenia jest Urząd Miasta Tarnowa.

Poprzedni artykułDyrektor Klastra LifeScience Kraków członkiem zarządu CEBR!
Następny artykuł…bo domowe jest lepsze!