Neuronus IBRO Neuroscience Forum 2020

1112

Zapraszamy do uczestnictwa w XI edycji międzynarodowej konferencji​ Neuronus IBRO Neuroscience Forum 2020 odbywającej się w dniach ​24-26.04.2020 w Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Jest to jedno z największych tego typu wydarzeń poświęconych neurobiologii w Europie, a poprzednie edycje zgromadziły w sumie ponad 3000 uczestników z 26 państw. Konferencja składa się z dwóch bloków tematycznych – Biological​ i Cognitive​ Neuroscience Sessions wzbogaconych o sesje prezentujące przypadki medyczne z zakresu neurologii (Medical​ Case Reports) oraz wystąpień autorytetów z różnych dziedzin badań nad aspektami funkcjonowania układu nerwowego.

Wydarzenie jest także doskonałą szansą dla młodych entuzjastów neurobiologii do zaprezentowania własnych badań i zainteresowań w formie posteru lub ustnej prezentacji. W edycji NEURONUS 2020 po raz pierwszy na sesji posterowej pojawi się część poświęcona Computational​ Methods in Neuroscience oraz specjalny panel pod nazwą „Future​ of Neuroscience” o nowatorskich metodach badań stosowanych w naukach neurobiologicznych.

Więcej informacji można znaleźć na stronie
neuronusforum.pl

Zajrzyj na BLOG Klastra!