„The Hidden Factors of Clinical Trials” – seminarium

468
MEDmeetsTECH #4

W imieniu naszego Partnera, NCBR, zapraszamy na seminarium „The Hidden Factors of Clinical Trials: Logistics as the Key to Their Success”. Ponadto pragniemy zachęcić do wzięcia udziału w naborze wniosków o dofinansowanie w konkursie Szybka Ścieżka.

„The Hidden Factors of Clinical Trials”

Wydarzenie to zostało zaprojektowane przez World Courier pod patronatem Narodowego Centrum Badań i Rozwoju w celu prowadzenia otwartej dyskusji z producentami leków, sponsorami badań klinicznych i ośrodkami badawczymi.

Seminarium pomoże odpowiedzieć na pytania: czy terapie domowe są przyszłością pacjentów? Jakie są rozwiązania logistyczne, które zapewnią bezpieczne i zgodne z prawem produkty i materiały biologiczne? Seminarium da także możliwość aby spotkać się i nawiązać kontakty z profesjonalistami z obszaru badań klinicznych.

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju pojawi się tam ze swoją prezentacją na temat pozyskiwania dofinansowań dla branży farmaceutycznej.

Data: 3 marca
Miejsce: Warszawa, Plac Europejski 1, piętro 38
Godziny: 9:00-15:30

Udział w wydarzeniu jest darmowy, obowiązuje rejestracja.

Zapisz się

Konkurs Szybka Ścieżka

Rozpoczął się nabór wniosków o dofinansowanie projektów w konkursie Szybka Ścieżka. Aplikowanie odbywa się za pomocą systemu do 1 czerwca 2020 roku.

Zapraszamy na stronę NCBR po więcej szczegółów.

www.ncbr.gov.pl


Sprawdź WYDARZENIA w branży

Zajrzyj na BLOG Klastra!