Targi ANTYCOVID EXPO – cenna wiedza dostępna w ramach webinarów!

206

Targi Rozwiązań Zwiększających Bezpieczeństwo Sanitarno-Epidemiologiczne ANTYCOVID EXPO zorganizowane w październiku w EXPO Kraków, odbiły się głośnym echem m.in. w branży przemysłowej. Było to pierwsze tego typu wydarzenie w Polsce, które zaproponowała firma Targi w Krakowie. W związku z dużym zainteresowaniem tematem i aktualną sytuacją epidemiczną, ANTYCOVID EXPO tymczasowo przenosi się do sieci. Przed nami cykl webinarów przygotowanych z myślą o branży przemysłowej.

Ręka na pulsie

W związku z licznymi zapytaniami o kolejne edycje organizatorzy zapowiedzieli, że ponownie spotkają się z wystawcami we Wrocławiu. Niestety ze względu na sytuację epidemiczną i obostrzenia z nią związane planowane odsłony ANTYCOVID EXPO odbędą się dopiero w 2021 roku. – „Czas nie jest dla nas łaskawy. W tym momencie nie możemy zorganizować stacjonarnie targów, ale jak tylko będzie to możliwe, ogłosimy miejsca, w których odbędą się kolejne edycje. Mamy zapytania z całej Polski, dlatego analizujemy dogodne dla wszystkich zainteresowanych miasta i obiekty. Cały czas trzymamy rękę na pulsie i, pomimo że najbardziej lubimy bezpośrednie spotkania, w czasie „zamrożenia branży” mamy inne ciekawe rozwiązania dla naszych klientów. Jednym z nich są eksperckie webinary.” – zapowiada Beata Łoś, Kierownik Zespołu ANTYCOVID EXPO.

Pierwsze bezpłatne spotkania online odbędą się w grudniu. Wiedzą oraz doświadczeniem podzielą się praktycy branży, którzy przedstawią ciekawe case studies. Program skierowany będzie do specjalistów BHP, właścicieli przedsiębiorstw, osób odpowiedzialnych za bezpieczeństwo pracowników w szeroko pojętym przemyśle.

Najbliższe spotkanie – 10 grudnia, godz. 11:00

Tematem będzie rola odpowiedniej wentylacji w halach produkcyjnych i magazynowych. Wystąpienie poprowadzi Pani Marzena Maj, dyrektor handlowa Smay Sp. z o.o. Podczas rozmowy z Panią Marzeną dowiemy się, czym jest właściwa wentylacja w firmach, halach produkcyjnych i magazynach, jak zadbać o wymianę powietrza, jakie są możliwości filtracji.


Do każdego ze spotkań można dołączyć dokonując rejestracji na stronie www.antycovidexpo.pl

Szeroki wachlarz rozwiązań dostępny będzie również w e-katalogu – platformie wirtualnych produktów i usług. W tym miejscu swoją ofertę prezentować będą producenci i dostawcy. Wirtualna przestrzeń spodoba się wszystkim, którzy cenią sobie czas i szybki kontakt z wybraną firmą. Szczegóły na temat e-ANTYCOVID EXPO dostępne są na stronie www.antycovidexpo.pl

Każdego dnia prowadzimy dziesiątki rozmów z naszymi klientami. Wiemy, że wiele zakładów przemysłowych nadal poszukuje sprawdzonych rozwiązań, które będą chronić pracowników przed zakażeniem koronawirusem. Rynek środków zwiększających bezpieczeństwo stale rośnie. Jak odnaleźć się w gąszczu publikowanych ofert? Naszym celem jest pomoc przedsiębiorcom w wyborze sprawdzonych na rynku usług i produktów. Dzięki webinarom chcemy prezentować najlepsze praktyki, które mogą być przykładem dla kolejnych firm. W ten sposób kontynuujemy ideę, którą zapoczątkowaliśmy na Targach ANTYCOVID EXPO. – dodaje Beata Łoś.

Wiedza jeszcze nigdy nie była tak cenna, jak dzisiaj. To ona pozwoli przetrwać wielu firmom w tym trudnym czasie. Warto po nią sięgać i czerpać z doświadczenia cenionych praktyków.

Szczegóły na temat e-ANTYCOVID EXPO dostępne są na stronie www.antycovidexpo.pl