Postępy rozwoju Babu ™️ – innowacje biotechnologiczne!

3696

Tak jak obiecaliśmy po raz kolejny na naszym śniadaniu spotkamy się z firmą Hermes, polskim oddziałem Babu™️ – firmy biotechnologicznej non-profit budującej most między dwoma światami: światem prywatnych funduszy i akademickim.

Naszym gościem, ponownie będzie Steven Liebich – CEO and Founder of Babu™️ , Worldwide Independent Biotechnology Institute. Opowiadał nam poprzednio o działalności firmy, realizowanych projektach oraz planowanej platformie współpracy. Tym razem wraca do nas z informacjami co się udało zrealizować oraz jakie cele i założenia udało się osiągnąć. Porozmawiamy o:

  • rozwoju polskiej firmy-córki Babu™️, Hermesa: możliwościach i perspektywach dla naukowców, biznesmanów, pacjentów i wszystkich Polaków
  • postępach prac nad platformą komunikacji naukowej Babu™️, BINOS™️ i współpracy z sektorem prywatnym w Polsce (i nie tylko)
  • zmianach społecznych i akademickich w Polsce, które nadchodzą dzięki działalności Babu™️.

Serdecznie zachęcamy do udziału i zadawania pytań!

Nadchodzące spotkanie odbędzie się online: na nowej Platformie Współpracy Partnerów Klastra oraz jak dotychczas, za pośrednictwem Zoom’a. Osoby, które już posiadają konto na Platformie Współpracy będą mogły dołączyć bezpośrednio do spotkania bez uprzedniej rejestracji. Wszystkich, którzy jeszcze konta nie założyli – serdecznie do tego zachęcamy! [https://lsos.lifescience.pl/]

Serdecznie zapraszamy z kawą i rogalikiem 😊


Temat: Postępy rozwoju Babu ™️ – innowacje biotechnologiczne!
Data: Czwartek, 10 Listopada 2022, godz. 9:00 – 10:00
Miejsce: Online

Poprzedni artykułJak sprawić, aby pobyt w szpitalu był lepszym doświadczeniem? – II etap hackathonu #EITHealth I-Days
Następny artykułIdea Rozwoju Twojego Biznesu – weź udział w cyklu bezpłatnych spotkań online