środa, 1 grudnia 2021

Biznes i nauka razem.

Innowacje dla zdrowia i jakości życia.

 
 
 

WSPÓŁPRACA

lis
22
pon.
2021
Life Science Open Space – The Open Innovation Forum
lis 22 – gru 3 całodniowy
Life Science Open Space - The Open Innovation Forum

Life Science Open Space  – The Open Innovation Forum, to cykliczne wydarzenie organizowane przez Klaster LifeScience Kraków, które na stałe wpisało się w kalendarz najważniejszych i najbardziej prestiżowych spotkań  profesjonalistów sektora life science. W tym roku odbędzie się już XI edycja, tym razem w wersji hybrydowej.

LSOS to  impreza dedykowana osobom otwartym na współpracę i szukającym partnerów do rozwoju innowacyjnych przedsięwzięć w różnych dziedzinach – od żywności, medycyny i farmacji, po środowisko i biogospodarkę oraz innych. Łączy je to, co mogą zrobić razem dla zdrowia i jakości życia.

Rejestracja i dodatkowe informacje na stronie www.lsos.info

Dowiedz się więcej o wydarzeniu z wpisu na naszym blogu.

gru
2
czw.
2021
Twining and Company – innowacyjny Partner do wspólnych działań!
gru 2@09:00 – 10:00
Twining and Company – innowacyjny Partner do wspólnych działań!

Serdecznie zapraszamy na kolejne śniadanie z cyklu poznaj naszego nowego Partnera…a tym razem będzie to Twining and Company.

Fabryka Twinings w Swarzędzu – R. Twining and Company sp. z o.o. rozpoczęła produkcję w 2011 roku i należy do czołówki najnowocześniejszych, zautomatyzowanych zakładów produkcyjnych.

W fabryce w Swarzędzu produkowane jest  ponad 400 różnych mieszanek herbat i cały czas poszerzany jest szeroki wachlarz oferowanych produktów.  Firma szybko się rozwija, stawia na nowoczesność i ciągłe doskonalenie, a fabryka w ostatnim czasie stała się największą fabryką herbaty w Europie!

W ramach swojej działalności Twining and Company cały czas poszukuje innowacyjnych rozwiązań, które pozwolą na efektywne wykorzystanie zasobów i dostarczenie na rynek nowych produktów o najwyższej jakości.

W trakcie czwartkowego spotkania naszym gościem będzie Piotr KończalKoordynator Zespołu Innowacji, który przedstawi obszary w których szczególnie poszukiwane są innowacyjne rozwiązania  i partnerzy do współpracy.

A są to obszary przekrojowe: od zarządzania danymi i wnioskowania z danych przez proekologiczne zarządzanie energią w zakładzie, badanie mieszanek herbacianych i ziołowych aż po badania materiałów opakowaniowych.

 
 

MIESIĄC PARTNERA KLASTRA