niedziela, 7 marca 2021

Biznes i nauka razem. Innowacje dla zdrowia i jakości życia

 
 
 

WSPÓŁPRACA

zostań partnerem klastra
oferta klastra
partnerzy klastra
weź udział w projekcie klastra
Mar
8
pon
2021
Poznaj możliwości finansowania w obszarze druku 3D – webinarium w ramach programu 3DP Pilot
Mar 8@13:00 – 15:00
Poznaj możliwości finansowania w obszarze druku 3D - webinarium w ramach programu 3DP Pilot

Zapraszamy do udziału w webinarium pt. Możliwości Finansowania realizowanym w ramach projektu 3DP Pilot związanego z wprowadzaniem na rynek aplikacji 3D poprzez rozwój wiodących w branży, transregionalnych platform demonstracyjnych.

3DPilot to międzyregionalna platforma na rzecz generowania i ułatwiania realizacji ambitnych projektów demonstracyjnych w obszarze druku 3D. Program działa w ramach inicjatywy Awangarda.

Więcej informacji we wpisie

Mar
9
wt
2021
Introduction to Boost4Health and CE4BIG
Mar 9@14:00 – 15:00
Introduction to Boost4Health and CE4BIG

Zapraszamy do udziału w spotkaniu informacyjnym dotyczącym dwóch programów wsparcia internacjonalizacji MŚP – Boost4Health oraz programu wymiany CE4BIG.

Poznaj korzyści jakie może odnieść Twoja firma dzięki dofinansowaniu Boost4Health oraz programowi ClusterXChange. Nawiąż kontakt z potencjalnymi partnerami, poznaj historie sukcesu MŚP, które wykorzystały możliwości jakie daje program wymiany i kooperacji.
Jeśli jesteś zainteresowany międzynarodową współpracą, chcesz przyśpieszyć swój rozwój i jesteś MŚP będącym członkiem klastra w Europie – weź udział w spotkaniu i skorzystaj z międzynarodowych programów wsparcia!

Więcej informacji we wpisie

 
 
 

MIESIĄC PARTNERA KLASTRA