Med Trends – Konferencja Europejskiego Forum Nowoczesnej Ochrony Zdrowia

747

W imieniu Śląskiego Parku Technologii Medycznych Kardio-Med Silesia oraz współorganizatorów: Śląskiego Centrum Chorób Serca w Zabrzu oraz Urzędu Miasta Zabrze, zapraszamy Państwa na V edycję Konferencji MedTrends-Europejskiego Forum Nowoczesnej Ochrony Zdrowia, która odbędzie się w Zabrzu, 05 grudnia 2019 r.

MedTrends to interdyscyplinarne Forum poświęcone aktualnym trendom, problemom, wyzwaniom w nowoczesnej ochronie zdrowia w Polsce i Europie. Tegoroczna edycja odbędzie się w siedzibie Śląskiego Centrum Chorób Serca w Auli im. Prof. Zbigniewa Religi, rozpocznie się o godzinie 10.00 Sesją Inauguracyjną „Śląski ekosystem Start-Up’ów medycznych i biotechnologicznych – w którym miejscu jesteśmy i do czego zmierzamy?” a zakończy się Konkursem TOP TRENDS dla Start-Up’ów medycznych i biotechnologicznych o godzinie 18.30. Udział w konferencji jest bezpłatny.

Konkurs TopTrends skierowany jest do twórców i właścicieli innowacyjnych projektów oraz firm technologicznych (startupów) z branży nowoczesnej ochrony zdrowia.

Zapraszamy do składania swoich projektów startupowych do tegorocznej edycji konkursu – na zwycięzców 3 pierwszych miejsc czekają nagrody pieniężne.

Szczegółowe informacje oraz Formularz Rejestracyjny zamieszczone są na stronie internetowej Konferencji oraz facebooku.

http://medtrends.pl/

W przypadku dodatkowych pytań proszę o bezpośredni kontakt z Panią Małgorzatą Mikiciuk, Koordynatorem Projektów Śląskiego Parku Technologii Medycznych Kardio-Med Silesia

tel.: (32) 70-50-305; e-mail: m.mikiciuk@kmptm.pl

Zajrzyj na BLOG Klastra!

Dołącz do #LSOS19