Nolabel Sp. z o.o.

NOLABEL

Badania reakcji ludzi na otrzymywane informacje dowodzą, że nawet w zwykłej rozmowie pomiędzy dwoma osobami, ogromna większość danych dociera poprzez przekaz niewerbalny. Jeszcze silniej zaznacza się to w sytuacji prezentacji ofert, gdzie znakomity wpływ na jej ocenę ma otoczenie wizualne i wykorzystanie multimediów. Tym co decyduje o sile odbioru informacji jest wciągnięcie w jej odbiór jak największej liczby zmysłów. Wykorzystanie dźwięku, atrakcyjnego obrazu i interaktywnych modułów daje gwarancję że przekaz multimedialny uderzy bezpośrednio w cel.

No Label Medical powstała w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na tego typu realizacje. Wykonujemy najwyższej jakości wizualizacje dla potrzeb prezentacji multimedialnych, serwisów WWW a także dla publikacji prasowych i innych materiałów reklamowych. Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do klientów z branży farmaceutycznej a także kosmetycznej i pokrewnych.

Przy realizacji projektów korzystamy z konsultacji wybitnych specjalistów z danego zakresu tematycznego. Nasze produkcje wykonujemy w 3D, 2D oraz technologii Flash.

Adres

NoLabel sp. z o.o.
ul. Fabryczna 20A,
31-553 Kraków

Kontakt

Wojciech Florczyk
Tel.: +48 12 3994628,
Fax: +48 12 3994629
e-mail: w.florczyk@nolabel.pl

Strona www

Członkowie Klastra